Potrzebujesz pomocy lekarza, ale z powodu złej kondycji zdrowotnej, wieku lub innych względów nie możesz samodzielnie odwiedzić przychodni lekarskiej? Właśnie z myślą o takich osobach jak Ty w naszej ofercie znalazły się prywatne wizyty domowe!

 

Zależy nam na tym, aby nasze usługi stanowiły realne wsparcie dla każdego kto potrzebuje pomocy lekarskiej i dlatego poszerzyliśmy zakres naszych usług o lekarskie wizyty domowe. Wystarczy skontaktować się z nami i wskazać termin oraz to z lekarza jakiej specjalizacji chcesz skorzystać, a my załatwimy wszystkie formalności i zadbamy o to, aby specjalista odwiedził Cię w domu i udzielił niezbędnej pomocy lekarskiej.

 

Podczas prywatnej wizyty domowej lekarz przeprowadzi podstawową diagnostykę, odpowie na wszystkie pytania i wskaże właściwą ścieżkę leczenia lub zleci specjalistyczne badania, a ponadto przepisze niezbędne leki oraz wypisze stosowne zwolnienia.

 

LukTrans współpracuje tylko z uznanymi specjalistami, którzy posiadają wieloletnią praktykę zawodową oraz wysokie kwalifikacje w danej dyscyplinie medycyny. Gwarantujemy, że nasze usługi w ramach lekarskich wizyt domowych to w pełni profesjonalne i kompleksowe działania realizowane z myślą o dobru Pacjenta.