Jako profesjonalna firma zajmująca się transportem medycznym i sanitarnym, która rzetelnie podchodzi do swojej pracy i pragnie zaoferować szereg kompleksowych usług, oprócz przewożenia chorych realizujemy także specjalistyczny transport krwi i materiału biologicznego. Transport odbywa się zarówno na terenie Polski, jak i pozostałych krajów europejskich.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w tego typu działaniach kluczową rolę odgrywają czas transportu oraz jego odpowiednie warunki. Dysponujemy specjalistyczną wiedzą na ten temat i uczestniczymy w cyklicznych szkoleniach uzupełniających, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższej jakości usługi na profesjonalnym poziomie.

pod okiem specjalistów

Transport materiału biologicznego i krwi

Nasz personel przez całą podróż czuwa nad tym, by transport materiału biologicznego i krwi przebiegł bez żadnych komplikacji. Pracownicy LukTrans to wykwalifikowany zespół z wykształceniem medycznym, dysponujący profesjonalnym zapleczem – specjalistycznymi opakowaniami do transportu krwi i materiału biologicznego oraz nowoczesnymi ambulansami w pełni przystosowanymi do przewozu wyżej wymienionych substancji.

Zespół LukTrans jest odpowiednio przeszkolony w zakresie bezpiecznego transportu krwi i materiału biologicznego, dekontaminacji, zasad aseptyki oraz postępowania z materiałem biologicznym w sytuacjach awaryjnych.

Co Przewozimy

Zajmujemy się transportem krwi oraz różnego rodzaju materiału biologicznego. Wśród substancji, które najczęściej przewozimy, znajdują się:

 

Każdy rodzaj materiału biologicznego wymaga przewożenia w innych warunkach – nasz personel dostosowuje temperaturę i czas przewozu do zaleceń, dbając o to, by transport materiału biologicznego i krwi przebiegał zgodnie z wszelkimi wymaganiami.

PRZEWÓZ KRWI I MATERIAŁU BIOLOGICZNEGO

Dlaczego My?

Transport krwi i materiału biologicznego musi odbywać się w sterylnych warunkach, w optymalnej temperaturze i pod opieką wykwalifikowanego personelu medycznego. LukTrans zapewnia najwyższej jakości usługi w zakresie transportu wyżej wspomnianych substancji. Osoby, które zdecydują się na transport krwi i materiału biologicznego z LukTrans, mogą liczyć na:

profesjonalną obsługę wykwalifikowanego zespołu

transport przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu medycznego

szybki przewóz przesyłki specjalistycznym ambulansem

dyspozycyjność przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

transport na terenie Polski i krajów europejskich

transport w kontrolowanej temperaturze

terminową realizację zlecenia