Warszawa

Zabezpieczenie medyczne imprez

Zgodnie z Ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz. U. Nr 62 poz. 504 z 2009 r.), organizator ponosi pełną odpowiedzialność za właściwe zabezpieczenie medyczne imprezy masowej. W związku z tym oprócz organizacji atrakcji niezbędne jest także wzięcie pod uwagę możliwych sytuacji nieprzewidzianych, które wymagają podjęcia stosownych kroków. Na żadnej imprezie masowej, w której uczestniczą ludzie, nie może zabraknąć profesjonalnego zespołu medycznego, który w razie potrzeby szybko zareaguje i udzieli pierwszej pomocy poszkodowanym.

 

Zabezpieczenia medyczne imprez to jedna z usług LukTrans, które cieszą się największą popularnością wśród organizatorów imprez odbywających się w mieście Warszawa i okolicach. Oferowane przez nas zabezpieczenia medyczne imprez obejmują wszelkiego typu imprezy masowe, m.in. plenerowe, sportowe, rekreacyjne, społeczne, religijne oraz artystyczno-rozrywkowe.

 

Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju propozycje i zapewniamy profesjonalne zabezpieczenie medyczne imprez bez względu na ich rodzaj oraz miejsce, w którym są organizowane. Warszawa jest miastem, w którym najczęściej zabezpieczamy imprezy masowe, jednak naszą ofertę kierujemy do organizatorów z całej Polski, szczególnie w miejscowościach:

 

Profesjonalne zabezpieczenie medyczne

Imprezy Masowe

Profesjonalne zabezpieczenie medyczne

Imprezy Masowe

Nasz wykwalifikowany personel zapewnia profesjonalne zabezpieczenie medyczne wszystkim uczestnikom zorganizowanej przez Państwa imprezy masowej. Przez cały czas trwania imprezy czuwamy nad bezpieczeństwem wszystkich osób biorących udział w wydarzeniu, a ponadto dbamy o to, aby nasze działania były dyskretne. Z usług LukTrans można skorzystać w dowolnym momencie – jesteśmy do dyspozycji w przypadku omdleń oraz zasłabnięć, a także służymy profesjonalną pomocą medyczną w poważniejszych dolegliwościach, takich jak niewydolność kardiologiczna czy oddechowa.

W sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia czas jest na wagę złota. Nieustanna gotowość oraz możliwość szybkiej oceny sytuacji pozwala na precyzyjną interwencję, aby zminimalizować ryzyko strat. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia zespół zabezpieczenia medycznego imprez masowych LukTrans jest jednolicie umundurowany – dzięki temu w przypadku zagrożenia nawet podczas dużych imprez na świeżym powietrzu można szybko odnaleźć punkt pomocy medycznej.

Jesteśmy w pełni przygotowani na każdą sytuację i błyskawicznie reagujemy. W sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia nasi ratownicy natychmiast przystępują do udzielania pierwszej pomocy, a w razie potrzeby transportują poszkodowaną osobę do najbliższej placówki medycznej. Zabezpieczenie medyczne imprezy masowej to usługa, którą realizujemy z dbałością o najmniejszy szczegół, dlatego do Państwa dyspozycji podczas trwania imprezy masowej pozostają nasi doświadczeni ratownicy, nowoczesny ambulans oraz profesjonalny sprzęt medyczny.

 

Zabezpieczenie medyczne imprez

Doświadczenie Ratowników

Organizując wydarzenia kulturalne trzeba zapewnić ich uczestnikom odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Warto zaufać grupie doświadczonych, solidnych ratowników, którzy nawet w stresujących chwilach zachowują spokój, co z kolei pozwala na poprawną i szybką ocenę sytuacji.

Dzięki bogatej wprawie w realizowaniu usługi, jaką jest zabezpieczenie medyczne imprezy masowej, wyróżnia nas profesjonalizm i umiejętność szybkiego reagowania na sytuacje zagrażające zdrowiu i życiu uczestników wydarzenia. Doświadczenie w tej branży jest niezwykle ważne, gdyż sprawia, że doskonale wiemy, na co zwracać uwagę i jak postępować, by impreza masowa przebiegła spokojnie. Zapewniamy, że nasz personel to zespół wykwalifikowanych ratowników, dla których niesienie pomocy jest nie tylko pracą, lecz także powołaniem.

Zabezpieczenie medyczne imprez

Podstawowa opieka medyczna na wyciągnięcie ręki

Zabezpieczenie medyczne imprez to profesjonalna usługa, którą kierujemy do wszystkich organizatorów imprez masowych, mających obowiązek zapewnić uczestnikom podstawową opiekę medyczną. W ramach naszej oferty zapewniamy:

pierwszą pomoc na miejscu zdarzenia

leczenie na miejscu zdarzenia

transport osób poszkodowanych do szpitala

Obowiązek zorganizowania pomocy medycznej spoczywa na organizatorze każdego wydarzenia sportowego lub artystyczno-rozrywkowego, w którego trakcie udostępnionych jest co najmniej:

 

0
miejsc dla uczestników i widzów imprezy sportowej wewnątrz budynku,
0
miejsc dla uczestników imprezy artystyczno-rozrywkowej wewnątrz budynku
0
miejsc w przypadku każdej imprezy masowej odbywającej się na otwartym terenie/stadionie itp.

Jeśli profesjonalne zabezpieczenia medyczne imprez są tym, czego Państwo poszukują, zachęcamy do skontaktowania się z LukTrans telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy dostępny w zakładce Kontakt. Oferujemy kilka wariantów zabezpieczenia medycznego imprez w zależności od charakteru wydarzenia oraz potrzeb organizatora, dlatego wycena naszych usług jest przeprowadzana indywidualnie.