Osoby niepełnosprawne fizycznie wymagają szczególnej opieki podczas transportu medycznego. Jedną z usług LukTrans jest transport osób niepełnosprawnych, które kierują się do ośrodków znajdujących się na terenie Polski i innych krajów europejskich. Wybierając profesjonalny transport medyczny, mogą Państwo liczyć nie tylko na komfortowe warunki podróży, jakie zapewnia nasz nowoczesny ambulans, lecz także na pełną opiekę ratownika, który znajduje się w zespole LukTrans i przez całą podróż czuwa nad bezpieczeństwem pacjenta.

 

Transport osób niepełnosprawnych w Polsce i Europie

Nasze usługi obejmują zarówno przewóz osób niepełnosprawnych na krótkich trasach, jak i transport międzynarodowy. Obsługujemy całą Polskę, a także wszystkie kraje europejskie. Nasze ambulanse są w pełni przystosowane do przejazdów na międzynarodowych trasach, a doświadczeni kierowcy doskonale radzą sobie z zasadami obowiązującymi na europejskich drogach.

 

Dla wielu klientów LukTrans przejazd profesjonalnym ambulansem jest jedyną możliwością dotarcia do specjalistycznego ośrodka mieszącego się poza Polską. Pragniemy zapewnić Państwu najwyższe bezpieczeństwo i komfort przejazdów, dlatego w pełni dostosowujemy nasze wyposażenie do Państwa wymagań i oczekiwań.

Przewóz osób niepełnosprawnych z profesjonalną opieką medyczną

Decydując się na współpracę z LukTrans, mogą Państwo samodzielnie zdecydować, ilu członków personelu medycznego znajdzie się w karetce.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy profesjonalne zespoły:

ZESPÓŁ A

kierowca i ratownik medyczny

ZESPÓŁ B

kierowca, lekarz i ratownik medyczny

ZESPÓŁ C

kierowca i dwóch ratowników medycznych

Na specjalne życzenie w karetce może znaleźć się także pielęgniarz, a osobie niepełnosprawnej w podróży może towarzyszyć opiekun. Nasz personel ma niezbędne kwalifikacje do pracy z osobami niepełnosprawnymi, dlatego gwarantujemy, że transport przebiegnie w komfortowych warunkach. W trosce o bezpieczeństwo przewożonych osób korzystamy z nowoczesnego sprzętu medycznego oraz profesjonalnych ambulansów, które są w pełni dostosowane do wymagań pacjentów niepełnosprawnych.

 

Przewóz osób niepełnosprawnych obejmuje także pomoc w pokonaniu wszelkich barier architektonicznych, jakie staną na drodze pacjenta podczas kierowania się do wybranej placówki medycznej. Oferujemy usługę „z łóżka do łóżka”, dlatego pacjent może mieć pewność, że bezpiecznie dotrze do ambulansu, a także zostanie przez nas przetransportowany bezpośrednio do wskazanego ośrodka. Ta metoda nie wymaga więc udziału osób trzecich, dlatego brak opiekuna osoby niepełnosprawnej nie stanowi dla nas problemu.

Lotniczy transport medyczny

W naszej ofercie znajduje się nie tylko transport osób niepełnosprawnych drogą lądową, lecz także lotniczy transport medyczny. Dysponujemy profesjonalnym samolotem do transportu chorych, który jest w pełni dostosowany do wymagań osób niepełnosprawnych. Korzystając z lotniczego transportu medycznego, mogą Państwo otrzymać najszybszą pomoc i dotrzeć do wybranego ośrodka we wskazanym terminie.

 

Transport osób niepełnosprawnych drogą lotniczą jest usługą, z której warto skorzystać w szczególnie trudnych przypadkach, kiedy stan osoby niepełnosprawnej nie pozwala na długą podróż ambulansem. Lotniczy transport medyczny to usługa gwarantująca najwyższy komfort podróży, która w wielu sytuacjach ma znaczący wpływ na ochronę zdrowia i życia pacjenta. LukTrans zapewnia krótki czas podróży i opiekę wykwalifikowanego zespołu medycznego korzystającego z licencjonowanego sprzętu.